O nas

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszej stronie, gdzie możemy zaprezentować nasze miejsce pracy, przedstawić ofertę oraz zespół specjalistów, którzy na co dzień pracują i tworzą Centrum Rehabilitacji Dziecięcej ISKIERKA.

Centrum Rehabilitacji Dziecięcej Iskierka to przestrzeń, gdzie staramy się z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie wspomagać prawidłowy rozwój dziecka.

Początkiem Iskierki było marzenie o miejscu nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym, w którym przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń oraz nowych kierunków i metod pracy, będziemy nieść pomoc dzieciom, których rozwój nie przebiega prawidłowo i harmonijnie.

Najważniejsze jednak dla nas jest to, by nasze Centrum było miejscem przyjaznym dziecku i rodzicom, którzy często w natłoku informacji, a czasem z braku rzetelnej informacji, czują się zagubieni i pozostawieni sami sobie.

Do realizacji marzenia potrzebni są ludzie z pasją, którzy dla dobra dzieci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i wkładają w swoją prace serce. Mamy ogromne szczęście, że właśnie tacy specjaliści tworzą nasz zespół.

Zapraszamy zatem w miejsce, które jest dowodem na to, że marzenia się spełniają 🙂